شماره تلفن 02166046941

لمینت دندان

لمینت دندان

لمینت دندان با روکش فوق نازک

پنج دلیلی که پزشک لمینت دندان را به شما پیشنهاد می‌کند

لبخند شما برای ما مهم است، بنابراین اولین مشاور بهداشت دهان و دندان در دندانپزشکی مرتضوی کاملا رایگان است.

همهٔ افراد دوست دارند وقتی لبخند می زنند دندان های مرتب و سفیدی داشته باشند، البته این موضوع باعث جذابیت هر چه بیشتر فرد و بالا بردن اعتماد به نفس او در روابط اجتماعی اش می شود. افرادی که از داشتن دندان هایی نامرتب احساس نارضایتی دارند به لمینت روی می آورند تا با این عمل، زیبایی را به دندان های خود ببخشند.

لمینت دندان

لمینت دندان برای چه کسانی مناسب است؟

لمینت درواقع همان اصلاح سازی فرم دندان ها یا رنگ دندان ها می باشد که بیشتر توسط دندانپزشکان زیبایی صورت می‌گیرد. لمینت پوسته نازکی است که روی دندان‌های شما می‌نشیند و از لحاظ ساختاری جنس آن تمام سرامیک است و کارایی آن مانند دندان‌های خود فرد است و با اصلاح فرم و رنگ، به لبخندتان را زیبایی دو چندان می‌بخشد.

حال به موضوعی می پردازیم که لمینت دندان برای چه کسانی مناسب است؟ افرادی که پوسیدگی دندان‌هایشان زیاد است و یا به هر دلیل دیگری دچار بدرنگی دندان هستند می توانند از این عمل زیبایی برای دندان بهره ببرند.

همچنین افرادی که سیگار می کشند مسلماٌ دندان هایی دارند که شکل و فرم خود را از دست داده اند و یا رنگشان تغییر کرده است پس آن ها می توانند به راحتی با لمینت، دندان های خود را مرتب و زیبا کنند. افراد دیگری هم هستند که ممکن است برخی از دندان هایشان لب پر شده باشد یا فاصله داشته باشند که آن ها نیز قادر هستند از لمینت استفاده نمایند.

پنج دلیلی که پزشک لمینت دندان را به شما پیشنهاد می‌کند

چند دلیل اصلی وجود دارد که دندانپزشک شما می‌تواند لمینت دندان را به شما توصیه کند. ممکن است مینای دندان شما از بین رفته، لبۀ دندان شکسته شده، به دلایل ژنتیکی فاصله دندان‌ها زیاد باشد و یا دندان‌ها تغییر رنگ داده‌اند. گرچه درخواست مراجعین برای لمینت دندان، بیشتر برای بدست آوردن رنگ خاصی برای دندان است که بلیچینگ نتوانسته آنرا تامین کند.

 • مینای دندان شما از بین رفته و دندان پوسیده شده است
 • اگر می‌خواهید رنگ دندان‌هایتان را سفید کنید، لمنیت دندان خوب است
 • لمینت دندان شکستگی‌های لبۀ دندان را از بین می‌برد
 • لمینت دندان برای رفع فاصلۀ دندان‌ها به دلایل ژنتیکی
 • لمینت دندان برای رفع فاصلۀ دندان‌ها به دلایل ژنتیکی دندان‌هایی که تغییر رنگ داده‌اند
 

لمینت دندان

در نظر داشته باشید

البته حتماً باید شرایط دندان‌هایتان و زیرساخت آن‌ها بررسی شود و توجه کنید که نظر دندانپزشک متخصص شما مهم است. ضمن اینکه طرح درمان برای هر شخص متفاوت است.

 

اشتراک در :One thought on “لمینت دندان”

 1. سلام، این یک دیدگاه است.
  برای شروع مدیریت، ویرایش و پاک کردن دیدگاه‌ها، لطفا بخش دیدگاه‌ها در پیشخوان را ببینید.
  تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ساعات کار

 • جدیدترین های سایت