آموزش نحوه ارسال پیامک نظیر به نظیر

از طریق ارسال نظیر به نظیر قادر خواهید بود به هر مخاطب یک متن پیامک خاصی را به صورت گروهی و در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال کنید.

اگر تعدادی مخاطب داشته باشید و بخواهید برای هر مخاطب یک متن متفاوت ارسال کنید، می توانید بدون نیاز به ارسال کردن پیامک به صورت تکی؛ در یک لحظه به همه ی مخاطبان، متن پیامک دلخواه را ارسال کنید.

جهت دسترسی به این بخش ابتدا از منوی ارسال، بخش “ارسال نظیر به نظیر” را انتخاب کنید.

نحوه ارسال پیامک نظیر به نظیر

در صفحه باز شده به دو روش دستی و فایل اکسل می توانید پیامک های خود را ارسال کنید.

روش اول: ارسال به صورت دستی

نحوه ارسال پیامک نظیر به نظیر
 

در این روش می توانید پیام های خود را به صورت دستی تا ۱۰ متن متفاوت و به تعداد دلخواه مخاطبان، بدون نیاز به درج در فایل اکسل ارسال کنید.

جهت انجام این کار ابتدا در صفحه باز شده از بخش “تعداد جعبه انتخابی” برروی لیست باز شو کلیک کنید و تعداد جعبه جهت درج متن پیام را انتخاب کنید تا جعبه ها همانند تصویر زیر نمایش داده شوند.

در صفحه باز شده در بخش متن پیام، متن پیامک مورد نظر را درج کنید و سپس در بخش شماره گیرندگان، شماره مخاطبان را درج کنید.

نحوه ارسال پیامک نظیر به نظیر

روش دوم: ارسال از طریق فایل اکسل

 
نحوه ارسال پیامک نظیر به نظیر

در این روش می توانید متن پیامک های مورد نظر و شماره مخاطبان را در یک فایل اکسل درج کنید و سپس اقدام به ارسال گروهی نمایید.

به همین منظور در صفحه باز شده، ابتدا برروی لینک “دانلود” کلیک کنید تا فایل نمونه اکسل دانلود شود و سپس در فایل اکسل متن پیامی که برای هر مخاطب در نظر گرفته اید را در ستون A و شماره مخاطبان را در ستون B درج کنید.

لازم بذکر است در هر سطر می توانید با درج علامت ; بین شماره ها، چندین شماره را در یک سطر درج کنید.

نحوه ارسال پیامک نظیر به نظیر

بعد از انتخاب مخاطبین و متن پیام به صورت دستی یا فایل اکسل؛ نوبت به انتخاب شیوه ارسال، انتخاب شماره پیامک و سپس ارسال پیام می باشد که در صورت لزوم به آموزش این بخش، با کلیک برروی لینک “نحوه ارسال پیامک گروهی” می توانید ادامه آموزش را مشاهده فرمایید.

در بخش بعدی در مورد راهنمای استفاده از بخش “ارسال کلمات کلیدی (هوشمند)” توضیح داده خواهد شد.

با تقدیم احترام